Registrační systém s platební bránou

Domníváme se, že je naší povinností pomoci, když můžeme. Proto jsme zahájili spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem. Zaměřujeme se na podporu jejich aktivit v rámci charitativní akce Teribear hýbe Prahou. U tohoto řešení bylo cílem umožnit účastníkům registraci a propojit data se systémem Strava a účetním systémem Pohoda. S ohledem na mnohaletou spolupráci se dá říci, že se nám to povedlo. Jak jsme vše řešili?

Administrační i registrační část

Celé řešení jsme postavili právě na platformě SmartFP. Jak administrační část, která eviduje všechny registrace, platby a naběhané výsledky, tak i veřejnou část, tj. registrační formulář s napojením na platební bránu společnosti Saferpay (v předchozích letech společnosti GlobalPayments). Nejedná se však pouze o jeden registrační formulář, ale taky o formulář pro registraci škol či systém provázání s API společnosti Strava.

Od A do Z

Hlavní výhodou celého řešení je právě přizpůsobení administračního rozhraní na míru akci Teribear. Administrace je doplněna o automatické mailování, synchronizaci dat s účetnictvím Pohoda, uživatelské exporty a další funkce usnadňující obsluhu registrací. Díky těmto automatizovaným procesům jsme významně snížili počet administrátorů i při nárůstu registrací nad 14 tisíc osob.

Celé řešení navíc splňuje veškeré bezpečnostní standardy a požadavky na GDPR včetně logování všech aktivit uživatelů.

My už to vymyslíme

Řekněte nám svou představu o ideálním systému. My už to vymyslíme.