Hledáme do týmu nové kolegy/kolegyně, a to na pozice Obchodník junior a Vývojář junior SmartFP


Obchodník junior B2B

 • Chceš se věnovat obchodu, ale zatím nemáš zkušenosti?
 • Máš vášeň pro IT?
 • Máš tah na branku a komunikace s lidmi je tvou silnou stránkou?

Právě tebe hledáme, a to s nástupem ihned.  

Do našeho týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici „junior obchodník“. Pokud nemáš zkušenosti, nevadí. Rádi Tě všechno naučíme. Klíčové je pro nás Tvoje nadšení a vášeň pro oblast informačních technologií a zájem o obchodní činnost.   Tvou hlavní rolí bude spolupráce s obchodním ředitelem a tvorba aktivit, které podporují náš obchodní růst. Postupem času se budeš osamostatňovat a přebírat stále větší zodpovědnost za naše obchodní aktivity až se staneš samostatným obchodníkem.  

Co od tebe očekáváme?

 • Vášeň pro IT.
 • Schopnost učit se a rychle se adaptovat na nové situace. 
 • Komunikační schopnosti využívat nejen k zákazníkům, ale i dovnitř do firmy.
 • Organizační schopnosti a pečlivost při tvorbě obchodních materiálů, při realizaci obchodních aktivit.
 • Proaktivitu při nejasnostech (když nevíš, tak se zeptáš).
 • Tah na branku a nebát se výzev.    

Co za to?

 • Vzdělávání a růst v oblasti obchodu a informačních technologií.
 • Podpora od zkušeného obchodního ředitele, který Tě bude vést a pomáhat v tvém profesním rozvoji. 
 • Podpora zdravého životního stylu – nabízíme multisportku, flexibilní pracovní dobu, kvalitní kávu a společné týmové akce.
 • Možnost zjistit, jaká jsme prima parta nejen u kávy v kanceláři.

Vývojář junior SmartFP

Hledáme šikovného vývojáře juniora, který by vytvářel aplikace na platformě SmratFP. Nepotřebujeme klasického programátora, stačí mít technické uvažování a základní znalosti SQL a HTML. Jedná se o pozici na plný úvazek.


Vyvíjíme webovou platformu SmartFP a hodil by se nám šikovný konfigurátor – vývojář junior, který by vytvářel aplikace v této platformě. Co můžete očekávat od nás? Aplikace jsou pro klienty z různého oboru, s různým zaměřením. Výsledky vaší práce jsou viditelné hned a vstupují rovnou v užití našim klientům. Děláš smysluplnou práci, která je různorodá a vše se dostane přímo k uživatelům. Tato pozice umožňuje práci z kanceláře i z domova. Nabízíme možnost spolupráce na IČ, HPP. Co potřebujeme od Tebe?

Co od Tebe potřebujeme?

 • Základní znalost SQL a HTML
 • Technické nadšení
 • Umět pracovat v týmu

Co za to?

 • Výsledky vaší práce jsou viditelné hned a vstupují rovnou v užití našemu klientovi.
 • Děláte smysluplnou práci, která je různorodá a dostává se přímo k uživatelům.
 • Zázemí, podpora.
 • Tato pozice umožňuje v kombinované formě - z kanceláře i z domova.
 • Nabízíme možnost spolupráce na IČ nebo HPP.

Pokud Vás jedna nebo druhá pozice oslovila, pošlete své CV a motivační dopis na mail Romany Petráňové rpetranova@gappex.cz.

My už to vymyslíme

Řekněte nám svou představu o ideálním systému a zbytek nechte na nás.