Partnerský program

Staňte se oficiálním partnerem platformy SmartFP, zavádějte ji do firem a získejte přístup k novým obchodním příležitostem.

Spolupracujeme s partnery, kteří pomáhají zavádět systém SmartFP do firem

Nabízíme dva druhy partnerství: obchodní partner, obchogní agent.

Obchodní partner

Tento program je vhodný pro resellery a integrátory, kteří pomáhají zavádět systém SmartFP do firem a poskytují podporu a servis. V rámci partnerského programu získáte flexibilní platformu, kterou zákazníci milují, kompletní podporu a možnost konzultací. Otevřou se vám nové obchodní příležitosti, prostor pro růst ziskovosti a budování dobrých vztahů s klienty.

Obchodní partner je fyzická nebo právnická osoba. Prodává SmartFP svým jménem koncovým zákazníkům za dohodnutou provizi. Klienta si opečovává sám a od nás má podporu, kterou si vyžádá. Nemá exkluzivitu. Nemusí se zavazovat k objemům prodeje. Kromě dodržování Obchodních podmínek pro partnery pro něj z navázání obchodního vztahu nevyplývají žádné další povinnosti.

Program pro obchodní partnery zahrnuje

  • příležitosti pro resellery i integrátory,
  • podporu prodeje on-premise řešení,
  • obchodní a technická školení,
  • konzultace projektů,
  • pomoc s implementací,
  • technickou podporu,
  • marketingovou podporu.

Stávající obchodní partneři

Obchodní agent

...zprostředkuje obchodní příležitost za jasně dohodnutou provizi, avšak přímý obchod uzavíráme s klientem my - výrobce SmartFP, stejně tak následné péče o klienta už je na nás... Odměnu za dohodnutý obchod dostane agent nejen za uzavřený obchod, ale čerpá i z uzavřených obchodů v následujícím smluvně dohodnutém období.  Kromě dodržování Obchodních podmínek pro agenty pro něj z navázání vztahu nevyplývají žádné další povinnosti.

Pojďte s námi probrat možnosti zapojení

Stačí se ozvat.