Promítejte data, texty i videa na libovolný monitor
či televizi

Máte ve SmartFP nebo externím zdroji informace, které chcete zobrazit zaměstnancům či klientům? Nekupujte kvůli tomu drahá řešení.

Možnost zobrazit informace (data, texty, videa atd.)
na libovolném zařízení typu monitor, televize

Máte ve SmartFP nebo externím zdroji informace, které chcete zobrazit zaměstnancům či klientům? Není potřeba kupovat drahá řešení typu signage. Data monitor je vaše řeší!

Systém umožňuje zobrazit a na dálku spravovat
publikované informace.

​ Ukazujte libovolný obsah

Můžete zobrazit obrázky, videa, texty nebo třeba grafy. Zobrazená data se mohou průběžně měnit podle vámi nastavených pravidel.

​ Kompletní administrace na dálku

Můžete určit, co a na jakém zařízení se bude zobrazovat. Zatímco na jedné obrazovce promítáte produkty, na druhé budou třeba informace pro zaměstnance.

​ Informace pro zaměstnance

Naše řešení je oblíbené ve výrobních podnicích. Data Monitor využívají pro sdílení informací se zaměstnanci, a to jak provozních záležitostí, tak v rámci bonusových programů.

Představte svůj produkt

Použijte Data Monitor pro marketing. Prostřednictvím obrazovek ovládaných z centrály můžete promítat cokoliv a kamkoliv.

​ Minimalizace nákladů

Systém běží na Windows i na Linuxu, téměř na jakémkoli zařízení. K načtení dat vám poslouží starý počítač, nebo třeba malý compute stick.

​ Systém se vám přizpůsobí

SmartFP není sériový program, se kterým byste se museli dlouhé hodiny učit. Tady jste učitelem vy a rozhodujete o tom, jak vám Data Monitor bude sloužit.

Implementace už snad ani jednodušší být nemůže

Aplikaci spustíte na libovolném zařízení s Windows či Linuxem. Sama si načte potřebná data, která se pak zobrazí na monitoru či TV. Celý systém může běžet i na malém zařízení jako je compute stick. Zkonfigurujeme ho tak, že se data zobrazí ihned po zastrčení do obrazovky.

Data Monitor skvěle poslouží také jako informační tabule nebo kiosek.

alt text

Systémem Data Monitor to nekončí!
Snadno jej propojíte s dalšími moduly SmartFP

Co začínalo jedním modulem, může přerůst v komplexní IT řešení pro celou firmu.
Vedle Data Monitoru SmartFP zvládá taky:

HelpDesk

Nástroj na přehledné zadávání a řešení požadavků. Dobrý helpdesk se musí hlavně snadno používat. Proto si ten náš i bez programátora vyladíte tak, aby vám 100% seděl. Od názvů sloupců po funkce navíc.

Schvalování faktur

Modul evidující přijaté faktury. Obsahuje schvalovací proces včetně oprávněnosti a evidence k proplacení. Snadno jej napojíme na účetní systémy.

CRM

Systém pro správu a evidenci firemních kontaktů, obchodních příležitostí i sledování obchodního procesu.

Správa majetku

Systém pro evidenci zařízení a vybavení, který pohlídá i veškeré zákonné povinnosti typu revizí elektrozařízení či vypršení záruk.

Rezervační systém

Jednoduchý a funkční modul pro webovou rezervaci času na pobočce nebo konkrétní přepážce.

HR Manager

Modul pro evidenci zaměstnanců, ohodnocení i profesního růstu, který umí také evidovat odvedenou práci, schvalovat dovolené a hlídat soulad s BOZP

Evidence Covid testů

Přehledný systém pro zákonnou evidenci pravidelných testů zaměstnanců na onemocnění COVID-19.

Evidence objednávek

Modul, kterým dokážete evidovat nákupní požadavky v celé organizaci a udržet si přehled v jejich schvalování dle nastavených pravidel.

Evidence smluv

Přehledný systém evidence existujících smluv včetně vyhledávání a filtrování. Díky schvalovacímu workflow zavede pořádek v tom, kdo jakou smlouvu kdy schválil.

Cestovní příkazy

Jednoduchý modul pro výpočty cestovních nákladů včetně jejich vykazování a schvalování.

Seznámení s dokumenty

Nástroj, se kterým prokážete seznámení zaměstnanců se zákonnými či interními dokumenty a předpisy.

AD Manager

Modul pro editaci a replikaci dat zadaných do Active Directory bez nutnosti přímého přístupu do samotného AD systému.

Promítání dat

Modul, díky kterému dokážete vzdáleně promítat jakákoliv data, videa či informace na libovolné množství obrazovek.

Datová schránka

Intuitivní aplikace pro automatické stahování a odesílání zpráv z datové schránky, včetně možnosti si nastavení času, kdy se mají zprávy stáhnout, aby vám neunikla žádná lhůta.

E-learning

Vzdělávání zaměstnanců on-line – povinné i nepovinné kurzy v prohlížeči a výsledky v přehledných statistikách pro nadřízené. 

Řešení na míru

Modul sestavený na míru podle vašich požadavků. Jakýchkoliv. Vy definujete požadavky, my navrhneme řešení. Deatily dořešíme společně.