Dejme hlavy dohromady se SmartFP

Vytvořme společně aplikaci, která zatím existuje jen ve vaší hlavě.

Vytvořte s námi novou aplikaci

Máte nápad na aplikaci nebo by se vám ve firmě nějaká hodila a nevíte, jak ji zrealizovat?

Při využití SmartFP máte hned několik možností, jak si svou představu splnit. Jde o low-code platformu, díky které tvoříte aplikace, i když neumíte programovat. Klesá tudíž celková doba i náročnost vývoje, a tím i náklady.

Spolupracujme.

  • Domluvte se s námi na možnosti vytvoření aplikace na platformě SmartFP. Buď ji zvládnete vlastními silami, nebo vám rádi pomůžeme. Aplikaci přidáme do našeho portfolia.

Využívejte možnosti naplno.

  • Pronajměte si SmartFP jako cloud nebo instalujte On-premis.

Nemusíte být IT expert

  • Aplikaci vytvoříte bez znalosti programování, vše „nudné“ za vás provede naše platforma. Vy se můžete soustředit na správné navržení a fungování. Systém je konfigurovatelný pomocí jednoduchých XML struktur, které pochopíte během chvilky.

 
Za váš čas se vám platforma odmění bohatou paletou možností a funkcí, intuitivním uživatelským prostředím a spokojenými uživateli.

Program „trust me“

Pokud si ještě nejste jisti, jestli platformu potřebujete, můžete využít našeho programu „trust me“. Nechte si aplikaci vytvořit dle zadání a chvíli ji používejte. A až následně se rozhodnete, zda ji budete využívat, či nikoli.
 
Pokud se vám nezalíbí, jednoduše přestanete aplikaci používat a nic neplatíte. Pokud budete spokojeni, zaplatíte předem domluvenou cenu.

My už to vymyslíme

Řekněte nám svou představu o ideálním systému. My už to vymyslíme.