Potřebujete zrychlit vývoj aplikací?

S využitím SmartFP zrychlíte vývoj minimálně o polovinu.

Rychlý vývoj aplikací

Jak jsme již uvedli, SmartFP je platforma pro vývoj aplikací bez znalosti programování. Takovým aplikacím říkáme lowcode aplikace. Místo zdlouhavého popisu možností vám představíme výsledky při použití naší platformy.

Vzhledem k tomu, že disponujeme týmem programátorů i „nezkušených“ konfigurátorů, máme dostatek podkladů k porovnání výsledků. Jak se říká: „Statistika nuda je, má však cenné údaje.“
 

Formulář

Vytvoření formuláře s ukládáním, mazáním a tříkrokovým schvalovacím procesem
Časová úspora: 45 %

  • Při klasickém vývoji: Připravujete HTML soubory, formuláře, databáze, skripty na ukládání, kontrolujete změny stavů. Potom přijde zdlouhavá kompilace a nasazení.
  • Se SmartFP: Vytvoříte dva XML soubory s definicemi polí formuláře a stavů jednotlivých schvalovacích kroků. Nahrajete soubory přes webové rozhraní.

 

Výpis dat

Vytvoření přehledu s filtrováním, řazením dle oprávnění
Časová úspora: 60 %
  • Při klasickém vývoji: Píšete SQL dotazy, připravujete HTML, řešíte integraci funkcí pro stránkování a řazení. Potom přijde zdlouhavá kompilace a nasazení.
  • Se SmartFP: Definujete položky menu a XML soubor s popisem sloupců a datového zdroje. Potom nahrajete soubory přes webové rozhraní.

 

Export

Export dat do txt, csv, xlsx, pdf
Časová úspora: 70 %
  • Při klasickém vývoji: Připravujete datové struktury, programujete jednotlivé výstupní formáty. Potom přijde zdlouhavá kompilace a nasazení.
  • Se SmartFP: Definujete jeden XML soubor s určením datových výstupů a povolených exportních formátů. Nahrajete soubory přes webové rozhraní.

Efektivně a jednoduše

Na výše uvedených příkladech jsme ukázali, že je využití platformy nejen jednodušší, ale především efektivnější. Nehledě na fakt, že využití jedné platformy (s jednotným vzhledem a ovládacími prvky) je pro uživatele mnohem jednodušší než několik různých aplikací pokaždé s jiným uživatelským rozhraním.

My už to vymyslíme

Řekněte nám svou představu o ideálním systému. My už to vymyslíme.